02/02/2024

Argentyńskie wspomnienia

Za nami styczniowa wyprawa do Argentyny. Kraj niezwykle ciekawy i różnorodny. Odwiedziliśmy boskie Buenos, Ziemię Ognistą, Patagonię i wodospady Iguazu… Przyroda. Było pięknie, no i ekipa też przednia. Przymierzamy si do następnych „egzotycznych wypraw”. Może macie Państwo jakieś swoje typy?

Dla zaostrzenia apatytów kilka zdjęć z naszej argentyńskiej wyprawy.

Sprawdź szczegóły
29/06/2023

Witaj na nowej stronie Biura Turystyki Pelikan!

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy Cię przywitać na naszej odświeżonej stronie internetowej. To miejsce, w którym podróż staje się marzeniem, a marzenie staje się rzeczywistością.

Dla nas podróżowanie to pasja i przywilej, a teraz możemy Cię zabrać w naszą podróż przez nasz nowy, interaktywny świat. Ta strona została stworzona z myślą o Tobie – naszym podrożnym. To Twoje okno na niezliczone przygody, które czekają na Ciebie.

Odkryj razem z nami, jak podróżowanie może być prawdziwym sztandarem życia. Jesteśmy gotowi, aby razem z Tobą tworzyć niezapomniane chwile i niezwykłe wspomnienia. Odkryj z nami świat na nowo!

Zapraszamy Cię do przeglądania naszej strony i dzielenia się swoimi marzeniami podróżniczymi. Gotowi na przygodę? Kliknij i zacznij planować swoją niepowtarzalną podróż z biurem turystyki Pelikan!

Sprawdź szczegóły