Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy biurem podróży działającym na rynku szczecińskim od 1995 roku. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek objazdowych oraz wypoczynkowo-objazdowych do krajów europejskich. Często stawiamy na kierunki jeszcze nie odkryte przez masowego turystę, trasy są przez nas zawsze opracowywane bardzo starannie.

 

Po pierwsze jakość

Staramy się, aby nasze imprezy odznaczały się wysoką jakością, dbamy, aby hotele były dobrze położone i o dobrym standardzie, żeby piloci i przewodnicy byli wysoko wykwalifikowani. Dodatkowym naszym atutem jest fakt, że wyjazdy na nasze wycieczki są zawsze ze Szczecina.

 

Dla dzieci i młodzieży

Zajmuje się także organizacją wycieczek szkolnych i wyjazdów integracyjnych, sprzedażą biletów samolotowych i biletów na międzynarodowe przewozy autokarowe. Pomagamy w rezerwacji noclegów w każdym z krajów europejskim, a także oferujemy wczasy z dojazdem autokarowym i samolotowym oraz kolonie i obozy młodzieżowe.

 

Certyfikat

Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności organizatora turystyki nr Z/022/02/04 wydane przez wojewodę zachodniopomorskiego oraz polisę ubezpieczeniową OC dla organizatorów turystycznych firmy Signal Iduna o numerze M 203366.

 

Najczęściej zadawane pytania