Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

Data wyjazdu Długość Transport Kraj Miasto Wyżywienie Wyjazd Cena Komentarz
int(2349)

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO RZYMU
 

DZIEŃ I Wylot samolotu z Berlina.Zbiórka na lotnisku Schönefeld dwie godziny przed odlotem. Przylot do Rzymu. Przejazd do hotelu, pozostawienie bagaży. Czas na krótki odpoczynek. Następnie udamy na zwiedzanie Wiecznego Miasta: Plac Hiszpański ze słynnymi Schodami Hiszpańskimi, Cafe Greco, Via Condotti, Fontanna Łódeczka. Czas wolny. Powrót do hotelu, ,zakwaterowanie i nocleg.      
 
DZIEŃ II Po śniadaniu zwiedzanie Rzymu. Spacer trasą „Rzym starożytny”: Koloseum – jedna z najwspanialszych budowli antycznych, które dotrwały do naszych czasów, Łuk Konstantyna, Forum Rzymskie, Kapitol, „Ołtarz Ojczyzny” Forum Trajana, okolice Teatru Marcellusa, „Usta Prawdy” w kościele greckim. Czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg.
 
DZIEŃ III Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Rzymu: Bazylika Santa Maria Maggiore, Bazylika św. Jana na Lateranie, Święte Schody, Bazylika św. Pawła za Murami,  Zamek św. Anioła, Most św. Anioła, Plac Navona, Rotonda z Panteonem, Colonna z Kolumną Marka Aureliusza, fontanna di Trevi- barokowy skarb Rzymu. Powrót do hotelu, nocleg.
 
DZIEŃ IV Po śniadaniu przejazd do Watykanu i zwiedzanie: Muzea Watykańskie z Kaplicą Sykstyńską (z przewodnikiem miejscowym), Bazylika św. Piotra, Plac św. Piotra, Groty Watykańskie, w których pochowani są papieże i przechowywane są wartościowe dzieła artystyczne należące do stolicy Apostolskiej. Czas wolny. Spacer na wzgórze Aventyn, następnie pobyt w starej dzielnicy Zatybrze. Czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg.
 
DZIEŃ V  Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu Czas wolny na pożegnalny spacer po Rzymie I zakupy. Transfer na lotnisko. Wylot samolotu z Rzymu. Przylot samolotu do Berlina.

Terminy i ceny za zapytanie.

Chcesz wiedzić więcej? Zapytaj nas o ofertę.