Hot imitation watches. more tips here swiss watch replica. To learn more, go to website: best luxury replica watches. Full Article buy replica rolex. check that high quality rolex replicas. Top brand www.healthbreitling.com. visit the site https://nbamiamiheat.com. have a peek at this website Eric Bledsoe shirt. good cheap Cristiano Felicio jersey. discover this info here cheap Draymond Green jersey. Best place to buy Iman Shumpert jersey 2021. go to this site KZ Okpala miami heat jersey. 60% off Naz Mitrou-Long jersey. shop https://www.traejerseys.com. PELIKAN | Wycieczki ze Szczecina

Najczęściej zadawane pytania

Czy wycieczka jest potwierdzona?

W momencie przedstawienia oferty od razu pojawia się to pytanie i nie opuszcza nas do końca sezonu. Bez Was Drodzy Klienci wycieczki się nie odbędą! Jeśli program podoba się Państwu i mielibyście ochotę uczestniczyć w nim, proszę się zapisać i nie czekać do ostatniej chwili. Na wycieczki autokarowe ze Szczecina musimy z odpowiednim wyprzedzeniem zebrać minimum uczestników, aby dany termin potwierdzić. My czekamy na zgłoszenia, a Państwo, pomimo chęci uczestnictwa nie zapisujecie się i czekacie na potwierdzenie imprezy. Tym samym nie dajecie nam szansy na realizację usługi, a przecież obie strony są tym zainteresowane. Nie czekaj dłużej, zrób pierwszy krok, zapisz się na wycieczkę i zwiedzaj świat!
Wszystkie wycieczki lotnicze na terenie Europy są potwierdzone.
Informacje dotyczące terminów już potwierdzonych wprowadzamy na bieżąco na naszą stronę internetową http://www.pelikan.szn.pl/offer/wycieczki .

Skąd wyjeżdżają autokary, gdzie jest zbiórka?

Wszystkie nasze wycieczki autokarowe zaczynają się na ulicy Sambora w Szczecinie. Jest tam wyznaczony przez Urząd Miasta parking, gdzie zatrzymują się autokary. Jest to mała uliczka, na środku której stoi znak „parking dla autokarów” i są wymalowane dwie koperty.

W jakim hotelu będzie nocleg?

W trakcie wycieczek organizowanych prze nasze Biuro możecie Państwo spodziewać się noclegów w sprawdzonych hotelach, z którymi współpracujemy od lat.  Standard hoteli jest zawsze dobry, jednak należy pamiętać, że każdy kraj ma swoją kategoryzację obiektów. Przy wyborze hoteli zwracamy też szczególną uwagę na lokalizację, bo przecież miło jest po zakończeniu programu wyjść w miasto i poczuć jego klimat.

Czy jestem ubezpieczony podczas wycieczki?

Każdy uczestnik naszych wycieczek jest ubezpieczony w firmie Signal Iduna. Sumy gwarancyjne kosztów leczenia (KL) i następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) są podane w ofercie wycieczki. Ubezpieczenie KL pokrywa koszty leczenia związane z nagłym zachorowaniem lub nieszczęśliwym wypadkiem. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na dodatkowe ubezpieczenie od chorób przewlekłych. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Biurem.

Nie mogę pojechać na wycieczkę, co teraz?

Rezygnacja z udziału w imprezie pociąga za sobą potrącenia. Ich wysokość uzależniona jest od faktycznie poniesionych kosztów Organizatora. Oznacza to, że mogą one być oszacowane dopiero po zakończeniu imprezy. Staramy się zawsze ograniczyć je do minimum.
Wszystkim naszym klientom proponujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (KR). Koszt takiego ubezpieczenia to 2,6 % wartości wykupionej wycieczki. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej pomoże uchronić Cię przed finansowymi skutkami. Należy pamiętać, że ubezpieczenie takie działa tylko w losowych przypadkach. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą produktu Signal Iduna. Ubezpieczenie można wykupić w Biurze w ciągu 3 dni od podpisania umowy.

W jaki sposób mogę zapisać się na wycieczkę?

Zadzwoń do nas, napisz e-mail, przyjdź. Wybierz dogodną dla siebie formę. W każdym przypadku potwierdzeniem uczestnictwa w imprezie turystycznej jest podpisanie umowy – zgłoszenia oraz wpłata zaliczki. Dzwoniąc pod numery 914 881 422 lub 914 881 686, uzyskasz informacje na temat możliwości zapisania się na wycieczkę. W tym przypadku zaprosimy Cię do Biura lub wyślemy e-mail z umową. Wpłaty można dokonywać gotówką w Biurze lub przelewem na konto. Zapraszamy także do Biur Agencyjnych na terenie całej Polski, w nich również można dokonać wszelkich formalności.

Ile muszę wpłacić zaliczki?

W zależności od terminu w jakim się zapisujesz, obowiązują następujące warunki:

  • Zaliczka 10 % przy zapisie
  • Dopłata do 29 % na 3 miesiące przed rozpoczęciem wycieczki
  • Dopłata do 100 % na 30 dni przed rozpoczęciem wycieczki

Czym pojedziemy?

W zależności od kierunku, długości i charakteru wycieczki transport może odbywać się autokarem lub mniejszymi busami. Wszystkie wycieczki ze Szczecina, które trwają więcej niż 2 dni są realizowane autokarem. Na krótszych wycieczkach jedno lub dwudniowych może się zdarzyć, że pojedzie mniejszy autokar/bus.
Wybierając wycieczkę lotniczą istnieje możliwość wykupienia transferu ze Szczecina na lotnisko w Berlinie. Transfery te organizowane są tylko dla klientów jadących na tę wycieczkę. Środek transportu jest dobierany pod względem ilości uczestników.

Kiedy muszę zapisać się na wycieczkę?

Im wcześniej, tym lepiej! Taką zasadę upowszechniamy. Nie ma granicy czasowej, którą podajemy jako „termin ostateczny”. Osoby zainteresowane wycieczkami lotniczymi zachęcamy do wcześniejszego zapisywania się, grupy samolotowe są nieduże, a miejsca szybko się sprzedają

Jakie dokumenty muszę posiadać, żeby poruszać się po Europie?

Przekraczając granice państw należy posiadać ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport).
Do państw strefy Schengen możemy podróżować z paszportem lub dowodem osobistym, do pozostałych krajów z paszportem. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie https://polakzagranica.msz.gov.pl/

Podróż z dzieckiem, jak się do tego przygotować?

W przypadku podróży z dziećmi, prosimy, aby pamiętać o tym, że dziecko musi posiadać własny dokument tożsamości (paszport lub tymczasowy dowód osobisty). Dodatkowo w przypadku, kiedy dziecko nie podróżuje z rodzicami, lecz np. z dziadkami, czy innymi krewnymi (zwłaszcza w przypadku, kiedy nazwisko dziecka różni się od nazwiska opiekuna), doradzamy posiadanie pisemnego upoważnienia od rodziców dziecka - pozwoli to uniknąć nieprzyjemności przy kontroli granicznej oraz wątpliwości, czy rodzice dziecka faktycznie wyrażają zgodę na jego wyjazd z kraju.